Lagenda B322 50

Lagenda B322 50 czyli Inflator 5.0 (następca legendarnego Inflator 4.0+) to najwyższy standard w napełnianiu balonów lateksowych. Podaje stabilny strumień powietrza o stałym ciśnieniu. Pompka ma zaawansowane programowanie (można ustawić stałą wielkość balonów za pomocą ilości dozowanego powietrza) oraz licznik napełnionych balonów. Wielkość balonów można zapamiętać pod 5 przyciskami aby błyskawicznie przełączać się pomiędzy potrzebnymi wielkościami. Na każdej z końcówek można ustawić różne wielkości. W połączeniu z balonami Sempertex daje zawsze idealnie powtarzalny efekt – każdy balon Sempertex tego samego typu napełniony tą samą ilością powietrza będzie dokładnie taki sam!

Lagenda B322 50 z Lagenda Polska

Nowością w wersji 5.0 jest funkcja “organic” podająca różne dozy powietrza do konstruowania dekoracji organicznych oraz bluetooth i współpraca ze smartfonem.

IMG 20181014 160828061
Lagenda B322
wytwarza idealnie równe balony

Może być sterowana za pomocą przycisku na obudowie lub za pomocą nożnego pedału (dostępnego w komplecie). Pompka wytrzymuje duże obciążenia – setki balonów pod rząd). Mając własne chłodzenie podaje do balonów powietrze o takiej samej temperaturze nawet po kilkuset balonach napełnianych podrząd! Urządzenie jest idealne dla baloniarzy i agencji eventowych obsługujących duże imprezy z tysiącami balonów. Każdy balon napełni do tej samej wielkości, zrobi to szybko i nawet się nie zagrzeje!

W komplecie znajduje się:

  • urządzenie,
  • trzy dysze (jedna zapasowa),
  • przewód zasilający,
  • pedał do sterowania nożnego z przewodem,
  • torba transportowa,
  • polska instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

Urządzenie objęte jest pełną gwarancją producenta, realizowaną w naszym, autoryzowanym serwisie. Przy zakupie w naszym salonie, szkolenie z obsługi urządzenia gratis!

Zapraszamy do naszego SKLEPU